Pozor - stěhování!!! Od 1.9.2018 jsme na nové adrese: Radlická 176/142, Praha 5- Radlice 150 00, ihned u metra Radlická. Těšíme se na Vás v novém prostorů! Team Studia Allure.


Sport by měla být zábava, protože tanec Vám dává možnost nejen zlepšit svou fyzickou kondici, ale také rozpoutat svou kreativitu. Ve studiu Allure zkušení trenéři neustále zlepšují své znalosti a ke každému z Vás přistupují individuálně - to vše za rozumné ceny. Není potřeba žádných předchozích zkušeností, vzdělávací systém našeho studia je navržen tak, aby jste se vše učili od základů a postupně zvyšovali náročnost praktikovaného cvičení. Nebudete ani tušit, jak jste zhubli, utužili svaly a vylepšili svou postavu.
Postupně budete schopni věcí, které se dříve zdály nad Vaše fyzické možnosti. Naše studio se nachází na adrese Husitská 78/138, Praha 3 (zastávka autobusu Tachovské náměstí). Ve velkém sále najdete 7 tyčí o průměru 45 mm značky Sun Pole. Tyče jsou 4 m dlouhé s možností přepnutí na spinový režim. Vélka zrdcadlová stěna. Každá kurzistka má během lekce vlastní tyč. V malem sále si můžete těšit na 2x aerial hoop( obruč), 2x aerial silks( šále), straps( pasy).Výška stropu se blíží k hodnotě 5 metru. Vyučujeme v češtině, ruštině či angličtině.
Rozvrh lekcí

Naše lektorky