FAQ

1. Pro jakou věkovou kategorii je pole dance určen?

Pole dance je pro každou ženu všech věkových kategorií. Pole dance mohou dělat všichni bez ohledu na váhu a typ postavy.


2. Mohu se na pole dance přihlásit když jsem před tím nedělala žadný sport?   

Tento sport je určen také naprostým začátečníkům. Není potřeba žádných předchozích zkušeností, vzdělávací systém našeho studia je navržen tak, aby jste se vše učili od základů a postupně zvyšovali náročnost praktikovaného cvičení. Nebudete ani tušit, jak jste zhubli a vylepšili svou postavu. Postupně budete schopni věcí, které se dříve zdály nad Vaše fyzické možnosti.


3. Jak lekce probíhá?

Na začátek se s lektorkou zahřejete, následuje protažení a samotná výuka pole dance. Na konci hodiny si zaposilujete nebo zatančíte (záleží na lektorce, co preferuje) a důkladně protáhnete.


4. Co na sebe?

Pro začátečníky je vhodné tričko a sportovní kraťásky. V pokročilejších levelech je potřeba mít i sportovní podprsenku či top a kraťásky. Tančit lze jak naboso tak v tanečních piškotách. Ručníky na otírání tyčí jsou k dispozici ve studiu a nápoje pro osvěžení se dají zakoupit přímo na místě. Na rozcvničku a protažení si v zimě noste něco teplejšího přes sebe.


5. Jak se přihlásit na hodinu

Rezervovat lekce si můžete přes náš rezervační systém. Dorazí vám potvrzovací email, odkaz v něm odklikněte a můžete se přihlašovat na lekce.
Pokud je kurz nebo lekce obsazená, můžete se přihlásit jako náhradnice. Pokud se místo uvolní, včas vám dorazí sms a email.
Minimální počet osob na lekci je 3. Pokud se kapacita nenaplní, lekce bude zrušená. Informováni budete SMS zprávou 2 hodiny předem.

 Přihlásit se