Popis lekcí

Filozofií studia Allure je zaměření na taneční a estetickou stránku pole dance/exotic pole dance. Pole dance je samozřejmě skvělou formou fitness, ale na našich lekcích se snažíme komplexně rozvíjet taneční projev a výraz, přičemž klademe důraz na individualitu každého tanečníka.

Samozřejmě je nejprve nutné zvládnout jednotlivé prvky a taneční základy, a to dle pokročilosti. Poté jsou prvky spojovány do navazujících celků a choreografií.  Pokročilým kurzistkám pomůžeme i s přípravou vystoupení.

Kurzy probíhají pravidelně 1x týdně nebo 2x týdně, vždy ve stejný den a čas. Kurzy obvykle trvají 3 měsíce (12 či 24 lekcí). Ti, kteří se rozhodnou zúčastnit lekci  dvakrát týdně, budou delat stejný program jako ostatní, ale do větší hloubky, budou se zaměřovat na variace různých prvků.

Na některé lekce je možné se přihlašovat i jednotlivě.


POLE DANCE

POLE, FUN, FIT!

V každém kurzu vyučujeme základní soubor triků dle pokročilosti. Na počátku každé lekce se důkladně zahřejeme a protáhneme. I když nové základní prvky v daném kurzu probíráme společně, nemáme neměnnou osnovu a soustředíme se více na individuální přístup ke kurzistkám a rozvoj každé z nich. Lektorka samozřejmě techniku probíraných prvků všem důkladně vysvětlí a při nacvičování dle potřeby jistí a asistuje.

  L1 - úplní začátečníci Není třeba žádných předchozích zkušeností. Lekce jsou zaměřeny na základní prvky pole dance (spiny, stání a sedy na tyči, první invert = vis hlavou dolů), taneční část a floorwork.
  Přihlásit se
  L2 - mírně a středně pokročilí Předpokladem pro zápis kurzu je zvládnutí základních spinů, šplh, bohyne, inverted V, butterfly, inverted thigt hold- vhodné pro absolventky kurzů Z2.
  Přihlásit se
  L3 - pokročilí Další navazující kurzy, ve kterých se učí další inverty, akrobatické prvky vyšší náročnosti a přechody mezi nimi. Vhodné pro absolventky kurzů S2  Přihlásit se
     Ceník

 


 

SEXY & FIT!

Styl Exotic Pole Dance se postupně stává velmi oblíbenou odnoží klasického pole dance v České republice, zatímco v Rusku má již dlouhou tradici. Ve studiu Allure vyučujeme Exotic Pole Dance pravidelně již od roku 2012. Naším cílem je rozvíjet tento taneční styl v České republice.

Exotic Pole Dance se soustředí na ženskost a smyslnou stránku tance. I když prvky na tyči jsou velmi důležité, tento styl je zaměřen více na choreografii a celkový estetický dojem.  Pro ruský styl Exotic Pole Dance je zásadní plynulé propojování tanečních pohybů, přechody a výraz, jakož i vcítění se do tance (Exotic Flow). Naší filozifií je především radost z tance!

Tančíme na vysokých podpatcích. Exotic choreografie jsou většinou kombinací taneční techniky na zemi (floowrwork), jakož i na tyči.

 Přihlásit se         CeníkSTRETCHING (PROTAHOVÁNÍ)

FLEXY IS SEXY!

Jedná se o soubor cvičení, jejichž cílem je protahovaní svalů, vazů a šlach. Stretching je nesmírně důležitou součástí nejen taneční průpravy, ale i jiných sportovních aktivit. Pravidelný stretching vede k zásadnímu zlepšení flexibility!

Naše lekce trvají 90 minut, aby bylo cvičení důkladné a komplexní. Metody strečinku jsou speciálně sestaveny k dosažení maximální efektivity. Součástí lekcí je i asistovaný strečink při kterém Vám naše zkušené lektorky pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků v rámci Vašich možností (asistovaný strečink je zcela dobrovolný).

 Přihlásit se         Ceník