Exotic

EXOTIC POLE DANCE (RUSSIAN STYLE)

SEXY & FIT!

Exotic je sexy stylem a zahrnuje více tance, ačkoliv triky jsou pro ni taky zcela zásadní. Tanečnice při ní musí mít vysoké podpatky. Na hodinach exotic pole dance se soustředíme na sexy stránku pole dance. Na kurzu se naučíte jednoduché a krátké choreografie u tycí.

Styl Exotic Pole Dance se postupně stává velmi oblíbenou odnoží klasického pole dance v České republice, zatímco v Rusku má již dlouhou tradici. Ve studiu Allure vyučujeme Exotic Pole Dance pravidelně již od roku 2012. Naším cílem je rozvíjet tento taneční styl v České republice. 

Exotic Pole Dance se soustředí na ženskost a smyslnou stránku tance. I když prvky na tyči jsou velmi důležité, tento styl je zaměřen více na choreografii a celkový estetický dojem.  Pro ruský styl Exotic Pole Dance je zásadní plynulé propojování tanečních pohybů, přechody a výraz, jakož i vcítění se do tance (Exotic Flow). Naší filozifií je především radost z tance!

Tančíme na vysokých podpatcích. Exotic choreografie jsou většinou kombinací taneční techniky na zemi (floowrwork), jakož i na tyči.

 Přihlásit se        Ceník