Pole dance

POLE DANCE

POLE, FUN, FIT!

Pole dance (tanec na tyči) je moderní taneční disciplína. Spojuje dohromady prvky několika tanců, balet, salsa s moderní prvky gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Cvičenky tancují na vertikální tyči. Získala si velkou spoustu příznivců svojí formou fitness, která zaručuje komplexní zpevnění celého těla a vytvarování těla. Při pravidelných trénincích můžete zpozorovat zpevnění břišních svalů a horní poloviny těla. Pole dance ukáže vaší ženskost, avšak tento sport není pouze pro ženy i spoustu může se věnuje tomuto sportu.

V každém kurzu vyučujeme základní soubor triků dle pokročilosti. Na počátku každé lekce se důkladně zahřejeme a protáhneme. I když nové základní prvky v daném kurzu probíráme společně, nemáme neměnnou osnovu a soustředíme se více na individuální přístup ke kurzistkám a rozvoj každé z nich. Lektorka samozřejmě techniku probíraných prvků všem důkladně vysvětlí a při nacvičování dle potřeby jistí a asistuje.

  Z1/Z2 - úplní začátečníci Není třeba žádných předchozích zkušeností. Lekce jsou zaměřeny na základní prvky pole dance (spiny, stání a sedy na tyči, první invert = vis hlavou dolů), taneční část a floorwork.
  Přihlásit se
  S1/S2 - mírně a středně pokročilí Předpokladem pro zápis kurzu je zvládnutí základních spinů, šplh, bohyne, inverted V, butterfly, inverted thigt hold- vhodné pro absolventky kurzů Z2.
  Přihlásit se
  P1/P2 - pokročilí Další navazující kurzy, ve kterých se učí další inverty, akrobatické prvky vyšší náročnosti a přechody mezi nimi. Vhodné pro absolventky kurzů S2  Přihlásit se
     Ceník