Anastasia

Anastasia

Anastasia

initial image

JÓGA

Derived from the Sanskrit word “yuji,” meaning yoke or union, yoga is an ancient practice that brings together mind and body. It incorporates breathing exercises, meditation and poses designed to encourage relaxation and reduce stress …

Read more

O MNĚ

Jmenuju se Anastasiia, a s jógou jsem se poprvé setkala ještě v dětství. Jako dítě jsem hodně kreslila a následně potřebovala napravit skoliózu, která se kvůli tomuto zájmu čím dál víc rozvíjela. Nejdříve tento problém zkoušeli rodiče napravit plaváním, masáží nebo rehabilitaci. Nic na mně ale nezabíralo, a tak začal ošetřující lékař trvat na józe. Když jsem s ní začala, ukázalo se, že měl naprostou pravdu. Byla jsem nadšená a postupně jsem se stávala opravdovým fanouškem jógy.

Zkoušela jsem různé styly jógy a potkávala hodně zajímavých, motivujících lidí. Už jsem se nehodlala tohoto koníčku vzdát, a tak jsem se rozhodla pro učitelský kurz. Dnes jsem kvalifikovaný instruktor Hatha jógy s akreditací od Yoga Alliance (200 RYT). Mimo jógu jsem fanouškem vzdušné akrobacie a ráda cvičím na kruhu a šálách.

MOJE GALERIE