Sporty

POLE DANCE – TANEC NA TYČI

Pole dance jako fintess cvičení celého těla Vám pomůže zbavit se nadbytečné hmotnosti, získat sílu a získat schopnost vzdorovat gravitaci.

Jaké jsou tři základní výhody Pole Dance v oblasti zdraví?

Pole Dance je velmi intenzivní forma cvičení, která se zaměřuje na velké i malé svalové skupiny celého těla. Často říkáme našim studentům, že budou používat svaly, které nepoužívali od doby, kdy dělali jako malí na zahradě hvězdy. Pole dance je intenzivní trénink celého těla. Obzvlášť budete pracovat s horní částí i středem těla a stehny.

Pole Dance zahrnuje opakované zvedání hmotnosti vlastního těla se stále se zvyšující četností opakování, šplh na vertikální tyči bez držení nohou a přetáčení do pozic hlavou dolů. Zvýšená flexibilita Vás činí zdravějšími v mnoha ohledech, neboť snižuje riziko zranění svalů a minimalizuje svalovou bolest. Pole dance definitivně zlepší Vaši flexibilitu.

Kardiovaskulární zdraví je velmi důležité a mít zdravé srdce snižuje riziko srdečních onemocnění, mrtvice a infarktu. Pole Dance je zkrátka efektivní pro vaše srdce jako jiné střední až intenzivní tréninky. S fitness na tyči pracují všechny Vaše svaly, takže jsou všechny prokrveny a to je výborné kardiovaskulární cvičení. Pokud Vaše zaměstnání vyžaduje dlouhodobé sezení u stolu, o to více důležitější je zvýšit srdeční činnost 3-4 x za týden. Ztráta hmotnosti a spalování kalorií. Všechny formy cvičení Vám pomohou snížit nadbytečné tuky. Ale věděli jste že při Pole Dance můžete spálit stejný počet kalorií za 30 minut jako při hodinovém cvičení aerobiku nebo kalisteniky?

EXOTIC POLE DANCE

Exotický tanec na tyči umocňuje výraz ženství a umožňuje ženám proniknout do jejich smyslnosti, budovat a změnit postoj. Ženy, které chcete být sexy a být na to hrdé, tato lekce je právě pro vás.

Důraz není kladen tolik na prvky na tyči, jako spíše na taneční prvky, muzikálnost, plynulost mezi jednotlivými triky a přechody, uvědomění si vlastního těla a zlepšení sebevědomí. Očekávejte spoustu floorworku (tanec na zemi), triky s vlasy a natřásání.

Pouze nad 18 let.

Pro tuto lekci jsou doporučeny vysoké podpatky, ale nejsou povinné. Chrániče kolen a legíny jsou nezbytné.

VZDUŠNÉ ŠÁLY

Na lekcích Aerial Silks pracuje vaše tělo mnohem intenzivněji, protože díky působení gravitace je cvičení těžší než obvykle.
Vzdušné aktivity vypadají velice elegantně a lehce, a přitom zajišťují značný energetický výdej.

Aerial Silks, neboli vzdušné šály, jsou obzvlášť skvělé pro posílení horní části těla – je to jedno z nejlepších cvičení pro formování břišního svalstva.

Výborná zpráva je, že cvičení na Aerial Silks je jak kardio, tak i silovým tréninkem.
Aerial Silks je díky tomu perfektní formou cvičení pro posílení horní části těla.

VZDUŠNÝ KRUH

Aerial Hoop je disciplína, při které trénujete celé tělo. Budujete sílu v pažích, ramenou a horní části těla – je to fantastický způsob, jak posílit tzv. střed těla.

Vaše tělo budete dostávat do nových pozic a tím zlepšíte Vaší flexibilitu, rovnováhu a koordinaci. Někteří dokonce přirovnávali Aerial Hoop k józe, omotané okolo kruhu – je to druh umění. Když toto dokážete, Vaše sebevědomí vzlétne jako raketa do oblak.

STRETCHING

Výhody stretchingu

  1. Zvyšuje Vaši flexibilitu
    Pravidelné protahování pomáhá zvýšit Vaši flexibilitu, což je zásadní pro Vaše celkové zdraví. Nejen že může zvýšit Vaši flexibilitu, ale také pomáhá provádět každodenní aktivity relativně snadno, a navíc oddaluje snižování mobility, které přichází s věkem.
  2. Zvyšuje prokrvování svalů.
    Pravidelným protahováním můžete zlepšit cirkulaci. Zlepšení cirkulace zvyšuje průtok krve do svalů, a tím se zkracuje doba zotavení a snižuje bolest svalů (také známá jako DOMS).
  3. Pomáhá léčit a předcházet bolestem zad.
    Stretching může vlastním protahováním svalů napomoci též při uzdravení stávajících zranění zad. Je výborný pro uvolnění stresu. Pokud prožíváte stres, s velkou pravděpodobností máte stažené svaly. To je proto, že Vaše svaly mají tendenci stahovat se, je to jako reakce na fyzický a emoční stres. Zaměřte se na oblasti Vašeho těla, které máte v důsledku stresu v tenzi, jako například krk, ramena a horní část zad.

Pozemní akrobacie a
gymnastika pro děti

V tomto kurzu se zaměříme na naučení základních gymnastických prvků, jako je hvězda, kotoul, stojka budeme posilovat střed těla / ruce / nohy, budeme pracovat na flexibilitě celého těla.

Tento kurz je určen pro všechny dívky a chlapce, kteří nemají zkušenosti s žádným sportem, ve věku 5-17 a je vždy individuálně upraven

Jóga

Kombinuje aerobní a posilovací trénink, který je šetrný ke kloubům, páteři i ostatním svalům.
Vhodné pro klienty, kteří nechtějí chodit do posilovny ani na aerobik, ale chtějí udělat něco pro své tělo. Zařazuje dynamicky za sebe prvky z klasické jógy tak, aby se tělo protáhlo, posílilo a zhublo.

Výsledkem pravidelného cvičení powerjógy je správné postavení těla, zároveň zformuje postavu a naplní Vás čerstvou energií. Vhodné pro uvolnění zad a pro osoby se sedavým zaměstnáním.