Katka

Katka

Katka

initial image

Pole Dance

Pole dance jako fintess cvičení celého těla Vám pomůže zbavit se nadbytečné hmotnosti, získat sílu a získat schopnost vzdorovat gravitaci. Pole Dance je velmi intenzivní forma cvičení …

Číst dál

initial image

Stretching

Výhody stretchingu.
Zvyšuje Vaši flexibilitu. Pravidelné protahování pomáhá zvýšit Vaši flexibilitu, ale také pomáhá provádět každodenní aktivity relativně snadno, a navíc oddaluje snižování mobility …

Číst dál

O mně

Pole dance jsem objevila poprvé v roce 2012, kdy jsem sledovala televizní pořad o zajímavostech ze světa. Rozhodla jsem se jej vyzkoušet a ještě tentýž rok se zapsala na lekce ve studiu v Praze.

Pole dance se pro mě stal vášní a motivací se neustále posouvat, zlepšovat a stále zkoušet něco nového. Proto jsem se v roce 2015 rozhodla stát lektorkou. Pole dance nemusí být jen svůdný, ale tyč je zároveň úžasným nástrojem a „sexy“ způsob, jak tvarovat a zpevnit si postavu, získat sílu a kontrolu nad svým tělem a to v každém věku, bez předchozích sportovních zkušeností.

Proto svoji výuku přizpůsobuji na míru každému klientovi. Mým cílem je posunout Vaší úroveň v pole dance tak, abyste byli spokojeni se svým výkonem. Prioritou mých lekcí je bezpečnost a pozornost věnovaná technice a detailům.

V posledních letech se mým dalším zaměřením stal také strečink. Pravidelně tak navštěvuji kurzy předních trenérů různých pohybových aktivit jako je tanec, fitness a jóga a další.

Moje Galerie